سلام و عرض ادب:

 
مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعد


قوانین و تعهدات پشتیبانی شرکت تغییر نموده است. من بعد نیاز به تمدید الزامی پشتیبانی نرم افزارهای خود ندارید و همچنین نیاز به دریافت کد فعال سازی برای برنامه های خریداری شده نسخه های 2014 به بعد ندارید. برای اینکه برنامه های شما نیاز به دریافت کد فعال سازی نداشته باشند می بایست نسخه آپدیت برنامه خود را دانلود و نصب کنید.


نکته مهماگر قفل سخت افزاری دارید و سوخته است و دبیرخانه 2011-2014 را دارید یا قفل نرم افزاری شما تمام شده است و میخواهید اطلاعات خود را مشاهده کنید دو راه دارید:
.راهنمای نصب:
روش یک 1: از فیلم راهنمای زیر میتوانید بدون نصب , دیتابیس برنامه را باز کنید و اطلاعات خود را مشاهده نمایید.

فیلم راهنمای برگرداندن اطلاعات بدون نصب برنامه
از فایل پشتیبانی یا پوشه نصب قبلی برنامه دبیرخانهروش 2: ابتدا از این لینک نسخه 2018 دبیرخانه را نصب نمایید و سپس آپدیت انرا نیز از لینک زیر نصب کنید.
سپس به مسیر نصب برنامه بروید و فایل راهنمای با نام (help.rtf) را در برنامه ورد یا ورد پد باز کنید و طبق راهنما, اطلاعات نسخه قبل را برگردانید.
توجه: این روش تست کلی از طرف ما نشده و فقط به عنوان روش ازمایشی خدمت شما ارائه میگردد لذا مسئولیت ان کاملا به عهده خودتان میباشد و قبل از هر کاری , اطلاعات خود را در جای دیگری کپی کنید و به عنوان بک آپ نگهدارید.

دانلود دبیرخانه 2018 و آپدیت آن


نکته : درصورت بروز خطا هنگام اکسترکت کردن فایل از این لینک آپدیت جدید win rar را دانلود و نصب کنید.

سوالات متداول نصب برنامه


 
 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018