( دانلود  سی دی محصولات قدیمی و قبل از 2019 نرم افزارهاي کامیشا )

در صورتیکه قفل سخت افزاری نرم افزار خود را دارید و  نیاز به  سی دی محصول خود دارید و یا  برنامه شما بیشتر از سال 1400 را ثبت نمی کند و پشتیبانی ندارید می توانید سی دی محصولات را از لینک زیر بصورت رایگان دانلود و نصب کنید.
لازم به ذکر است نصب و راه اندازی سی دی های زیر کاملا به عهده خود شما می باشد و امکان راه اندازی و نصب از طرف کامیشا وجود ندارد

 نکته مهماگر قفل سخت افزاری دارید و سوخته است برای دسترسی به اطلاعات قبلی خود , ازلینک زیر سی دی جدید محصولات را دانلود و نصب کنید و برنامه را بصورت آزمایشی اجرا کنید و دایمی نکنید. سپس اطلاعات را از منوی امکانات -منوی برگرداندن اطلاعات از پشتیبانی بازیابی کنید. 
مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعد


هشدار مهم سال 1400:
درصورتیکه به هر دلیل نتوانستید آپدیت های سال 1400 را از لینک های زیر نصب کنید. میتوانید تاریخ کامپیوتر خود را عقب بکشید تا سال 1399. سپس برنامه را اجرا کنید و به اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت. ولی نمیتوانید اطلاعات جدید ثبت کنید
 
   
 نرم افزار صندوق قرض الحسنه 2014 - 2016
و نسخه قدیمی 2010 - 2011 و 2012
و نسخه 4 و 5 قدیمی
نرم افزار چاپ چک 2017 نرم افزار چاپ چک 2018 سوالات متداول نصب برنامه 
 
     
 نرم افزار دبیرخانه 2014
و نسخه های قدیمی تر
 نرم افزار اتوماسیون و دبیرخانه 2018  نرم افزار حسابداری کامیشا 2018
 نرم افزار کتابخانه 2017 
 
       
نرم افزار ارسال پیامک 2018
 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018