سلام و عرض ادب:

 
مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعد


قوانین و تعهدات پشتیبانی شرکت تغییر نموده است. من بعد نیاز به تمدید الزامی پشتیبانی نرم افزارهای خود ندارید و همچنین نیاز به دریافت کد فعال سازی برای برنامه های خریداری شده نسخه های 2014 به بعد ندارید. برای اینکه برنامه های شما نیاز به دریافت کد فعال سازی نداشته باشند می بایست نسخه آپدیت برنامه خود را دانلود و نصب کنید.


نکته مهماگر قفل سخت افزاری دارید و سوخته است برای دسترسی به اطلاعات قبلی خود , ازلینک زیر سی دی جدید محصولات را دانلود و نصب کنید و برنامه را بصورت آزمایشی اجرا کنید و دایمی نکنید. سپس اطلاعات را از منوی امکانات -منوی برگرداندن اطلاعات از پشتیبانی بازیابی کنید.
.راهنمای نصب:
مرحله 1: فایل دانلود شده شامل همه آپدیت های برنامه تا تاریخ: بهمن 97 می باشد. المثنی ندارد, در حفظ آن برای نصب های بعدی حتما کوشا باشید.
مرحله 2: ابتدا برنامه اصلی را دانلود کرده و سپس فایل آپدیت را از لینک زیر دانلود کنید.
نکته: اگر برنامه دبیرخانه 2018.1 روی سیستم نصب دارید نیازی به دانلود و نصب فایل اصلی دبیرخانه ندارید و فقط آپدیت را دانلود کنید.
مرحله 3: قبل از نصب نسخه جدید حتما پوشه نصب برنامه را با تمام محتویات آن کپی کرده در جای دیگری به عنوان بک آپ نگهداری کنید همچنین یک بک آپ از اطلاعات از منوی پشتیبانی داخل برنامه بگیرید. .
مرحله 4: بعد از دانلود، هر دو فایل را از حالت فشرده خارج نمایید سپس برنامه اصلی دبیرخانه 2018 را نصب کنید,  

مرحله 5: بعد از نصب برنامه اصلی ، محتویات پوشه آپدیت را کپی نمایید و در  پوشه نصب برنامه بطور کامل کپی کنید تا جایگزین فایل های قبلی شوند
{ کاربر پیش فرض [ admin ] , و رمز ورود 111 می باشد. }
مرحله 6: در صورتی که در برنامه قبلی بک آپ دارید بک آپ آخر نسخه قبل را در برنامه جدید از طریق منوی امکانات, گزینه پشتیبانی اطلاعات - برگرداندن اطلاعات از پشتیبانی اقدام به بازیابی بک آپ در نسخه جدید نمایید.
مرحله 7: دربسیاری از موارد که در اجرای برنامه اتوماسیون 2018 به خطا برخورد میکنید اگر برای اجرا روی ان راست کلیک کنید
و گزینه run as administrator را بزنید مشکلات شما حل می گردد.


نکته : درصورت بروز خطا هنگام اکسترکت کردن فایل از این لینک آپدیت جدید win rar را دانلود و نصب کنید.

1) برنامه اصلی دبیرخانه و بایگانی 2018.1
تاریخ انتشار: 1399.01.19
رمز فایل فشرده :    oranusnovin.ir

نکته: رمز را حتما تایپ کرده کپی نکنید

2) آپدیت رفع محدودیت تاریخ 1400
دبیرخانه و بایگانی 2018.1
-تاریخ انتشار: 1399.01.19


راهنمای نامحدود کردن حجم دیتابیس
اتوماسیون 2018
و رفع محدودیت 4 گیگا بایت

 
سوالات متداول نصب برنامه
نکتهراهنمای بالا را برای نصب آپدیت ببنید  

 
صفحه اصلی نرم افزار دبیرخانه کامیشا
 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018