تماس با ما


مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعد
 
 هشدار مهم سال 1400:
درصورتیکه به هر دلیل نتوانستید آپدیت های سال 1400 را از سایت دانلود و نصب کنید. میتوانید تاریخ کامپیوتر خود را عقب بکشید تا سال 1399. سپس برنامه را اجرا کنید و به اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت. ولی نمیتوانید اطلاعات جدید ثبت کنید

ساعت کاري گروه نرم افزاري کاميشا : ...
 


ارسال پیام به ما
 

| نکته: دريافت قفل و خدمات پشتيباني باقیمانده در صورت وجود فقط از طريق اين لينک انجام مي پذيرد

 

 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018