سلام و عرض ادب:

مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعد


 

نکته مهماگر قفل سخت افزاری دارید و سوخته است برای دسترسی به اطلاعات قبلی خود , ازلینک زیر سی دی جدید محصولات را دانلود و نصب کنید و برنامه را بصورت آزمایشی اجرا کنید و دایمی نکنید. سپس اطلاعات را از منوی امکانات -منوی برگرداندن اطلاعات از پشتیبانی بازیابی کنید.

سوال: رمز ورود پیش فرض به برنامه بعد از نصب برای کاربر پیش فرض چیست؟
 پاسخ: 111

سوال2 : بعد از نصب برنامه جدید اطلاعات قبلی من چه می شود؟
پاسخ: اگر نسخه قبلی شما  2014 تا 2016 صندوق باشد در اینصورت , بعد از نصب برنامه جدید وارد برنامه جدید شوید و از منوی امکانات - منوی برگرداندن اطلاعات از پشتیبانی , می توانید اطلاعات قبلی را برگردانید

سوال3 : بعد از نصب برنامه جدید اطلاعات قبلی من چه می شود؟
پاسخ: اگر نسخه قبلی شما  2012-2011-2010 -نسخه 4 - نسخه 5 صندوق باشد در اینصورت , بعد از نصب برنامه جدید وارد برنامه جدید شوید در منوی امکانات چندین مبدل اضافه شده است با توجه به نسخه برنامه خود یکی را انتخاب کرده و اطلاعات خودتان را به نسخه جدید تبدیل کنید
برای  تبدیل چندین ساعت فیلم اموزشی در منوی راهنمای برنامه وجود دارد که حتما از آنها استفاده کنید,


سوال 4: آیا می توانم از برنامه به صورت دایم استفاده کنم؟
پاسخ: درصورتیکه قفل سخت افزاری نسخه 2014 را داشته باشید بله .در غیر اینصورت خیر. این نسخه آزمایشی بوده و رایگان و فقط جهت بالا آمدن برنامه و دیدن اطلاعات قبلی شما هست. بعد از بالا آمدن و دیدن اطلاعات در اسرع  وقت نسبت به انتقال اطلاعات صندوق خود به نرم افزار دیگر از شرکت دیگری اقدام کنید.

نکته: با توجه به ربوی بودن کارمزد و دیرکرد در هر نوع و مبلغی, این دو مورد کاملا از برنامه صندوق قرض الحسنه حذف شده و هیچ گونه پشتیبانی و فروشی در این باره نخواهد داشت. این برنامه صرفا جهت مدیریت امور صندوق صد در صد قرض الحسنه مطابق با سنت رسول اله (ص) می باشد. احادیث ربا را در این لینک مطالعه نمایید.
  نکته: فایل دانلود شده شامل همه آپدیت های برنامه تا تاریخ: بهمن 96 می باشد. المثنی ندارد, در حفظ آن برای نصب های بعدی حتما کوشا باشید.دانلود صندوق2016
نسخه: 97.07.09.-2016
رمز فایل فشرده: kamishasoft.ir

سوالات متداول نصب برنامه

 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018