مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما
  خواهشمند است نکات ذیل را مطالعه فرمایید:
 قوانین و شرایط استفاده از پشتیبانی نرم افزارها

شرایط جدید پشتیبانی از طریق سایت رسمی کامیشا اطلاع رسانی شده و آخرین اخبار و تغییرات و مطالب آن ملاک عمل خواهد بود.
هر چند وقت یکبار ممکن است قوانین مندرج در این توافقنامه از جانب ما - بدون اینکه به شما اطلاع داده شود - تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین قوانین و شرایط پشتیبانی داشته باشید.
خرید هر یک از محصولات کامیشا به منزله قبول قوانین و شرایط پشتیانی زیر می باشد.

1- ارائه کلیه خدمات پشتیبانی کامیشا فقط به صورت آنلاین بوده و از طریق پرتال آنلاین پشتیبانی که شامل سیستم اختصاصی تیکت ,
     چت آنلاین اختصاصی , ایمیل و در مواقع لازم ریموت دسکتاپ می باشد .
2- کلیه خدمات پشتیبانی فقط با ارائه سریال و بارکد موجود در شناسنامه محصول امکان پذیر بوده و فاقد المثنی می باشد.

3- جهت رفاه حال شما کاربران گرامی چندین ساعت فیلم آموزشی شامل مراحل راه اندازی و کار با برنامه در نرم افزار قرار داده شده است. بدیهی است        موارد آموزش داده شده در فیلم ها جز خدمات قابل ارائه در بخش پشتیبانی نمی باشد. لذا گذراندن دوره کامل آموزش از طریق فیلم های آموزشی به        عهده کاربر است.
4-  برنامه از تاریخ خرید محصول ماهپشتیبانی رایگان دارد. این امر به دلیل داشتن ساعت ها  فیلم آموزشی در اکثر نرم افزار ها می باشد.
5- بعد از مدت پشتیبانی رایگان برنامه بدون محدودیت برایتان کار می کند و برای کار با آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید
6- بعد از گذشت مدت پشتیبانی رایگان , در صورت امکان از طرف کامیشا و در صورت نیاز مشتری , هزینه تمدید 12 ماهه پشتیبانی ,
     معادل 33% درصد قیمت  فروش محصول به نرخ روز ( بدون تخفیف جشنواره و .. )
می باشد.
7- هزینه پرداختی بابت تمدید پشتیبانی صرفا برای برخورداری از پشتیبانی در مدت معین می باشد.
8- در صورت سوختن و یا معیوب شدن و یا از کار افتادن قفل سخت افزاری به هر دلیل و تحت هر شرایطی، برای تعویض قفل، داشتن پشتیبانی نرم افزار       لازم است. هزینه تعویض طبق تعرفه های روز می باشد.
9- گروه توسعه خدمات پشتیبانی نرم افزارهای کامیشا صرفا مسئول رفع مشکلات نرم افزارها می باشد و مشتری با اطلاع کامل,کلیه خیارات                       غبن,عیب,تدلیس,تخلف وصف را در هر مرحله کاری که باشد از خود ساقط می نماید.
10- هرگونه استفاده نامتعارف از نرم افزارهای کامیشا , عدم رعایت موازین اخلاقی در تیکت ها و درخواست های پشتیبانی ارسالی توسط مشتری و عدم          رعایت حقوق مالکیت معنوی نرم افزار , طبق قوانین جاری کشور ممنوع بوده  و موجب میگردد ارائه خدمات بصورت یک طرفه فسخ و مشترک حق          هیچ گونه اعتراض و یا اقدام قانونی را از خود سلب نموده و مسئول خسارات وارده به تشخیص کامیشا می باشد.


خدمات تعهد شده گروه پشتیبانی نرم افزارهای کامیشا در طول زمان اعتبار پشتیبانی نرم افزار:

- کمک به راه اندازی ابتدایی نرم افزار در حد شناسایی قفل - و بالا آمدن برنامه
-پاسخ فقط به پرسش های فنی مربوط به محیط کاری برنامه ( نکته: سوالات حسابداری و مالی و... و طرز کار با ویندوز و کاربری عمومی ویندوز مشمول خدمات نخواهد شد )

- ارسال لینک دانلود برنامه در صورت مفقود شدن آن
- ارائه رمز دسترسی به برنامه در صورت فراموشی
- ارتقاء به نسخه های جدید و بالاتر در صورت تولید ( کسب اطلاع از آخرین آپدیت ها بر عهده مشتری می باشد)

- در اختیار گذاشتن فایل آپدیت جزیی برنامه بدون تغییر در نسخه اصلی برنامه (رفع باگ ) در صورت وجود از طریق پرتال پشتیبانی کاربر برای دانلود کردن توسط کاربر
- اتصال با ریموت به سیستم کاربر فقط به تشخیص کارشناسان فنی گروه پشتیبانی می باشد. (درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در سیستم متقاضی , گروه پشتیبانی هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.)خدمات قابل ارائه با پرداخت هزینه در زمان اعتبار پشتیبانی نرم افزار ها:

- تبدیل اطلاعات از نسخه های قبلی به نسخه های بالاتر
- رفع مغایرت در حساب های مالی کاربر در نرم افزار
- فروش قفل دوم, سوم و یا بیشتر برای یک نرم افزار
- کمک به راه اندازی نرم افزار تحت شبکه از طریق تیکت و یا تیم ویوور (رفع مشکلات مربوط به شبکه و اتصالات آن به عهده مشتری
می باشد و شامل خدمات نمی باشد.)

- سوالات خارج از مباحث آموزش داده شده در فیلم های آموزشی هر نرم افزار

- ارائه خدمات پیاده سازی و استقرار نرم افزار دبیرخانه,بایگانی,فرم ساز و اتوماسیون اداری طبق هزینه های مصوب سایت می باشد


مواردی که مشمول ارائه خدمات پشتیبانی نخواهد شد:

1- پاسخ به سوالات ابتدایی مربوط به طرز کار با ویندوز و تنظیمات عمومی آن و کاربری عمومی ویندوز مشمول ارائه خدمات نخواهد شد. (کاربر برای کار با برنامه باید تسلط کافی بر ویندوز و نصب برنامه و کارهای عمومی ویندوز داشته باشد).
2- محافظت از اطلاعات: کاربران باید به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکلات احتمالی حداقل بصورت روزانه از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.عدم تهیه نسخه پشتیبان و همچنین محافظت صحیح از اطلاعات مسئولیتی را متوجه گروه پشتیبانی نرم افزار های کامیشا نمی کند.
3- بروز هرگونه مشکل در ثبت, حذف, اصلاح اطلاعات و یا استفاده از امکانات نرم افزار که ناشی از عدم تسلط کاربر به نرم افزار می باشد هیج گونه مسئولیتی را متوجه گروه پشتیبانی نرم افزار های کامیشا نمی کند.
4- اشکالات ناشی از نوسانات برق و مشکلات سخت افزاری سیستم کاربر که باعث ایجاد مشکل در اطلاعات و یا کارکرد برنامه داشته باشد هیج گونه مسئولیتی را متوجه گروه پشتیبانی نرم افزار های کامیشا نمی کند.
5- مسولیت بهره برداری نامناسب به هرنحو, خسارت عمدی, مفقود شدن قفل سخت افزاری و یا آسیب های ناشی از ویروس های کامپیوتری فقط به عهده مشتری می باشد.
6- با توجه به اینکه قفل نرم افزارهای کامیشا سخت افزاری می باشد، درصورت مخدوش، معیوب یا مفقود شدن قفل , خرید قفل سخت افزاری جدید طبق         قوانین و تعرفه های روز کامیشا می باشد.
7- کلیه خدمات پشتیبانی از طریق اینترنت و سیستم پشتیبانی کامیشا می باشد. به همین دلیل در خصوص خدماتی که نیاز به ارسال و دریافت بسته پستی از دفتر مرکزی باشد, هزینه های ارسال و دریافت بسته های پستی طبق تعرفه های روز کامیشا بعهده مشتری می باشد.
8- چون در مواقعی نیاز به اتصال از طریق ریموت به سیستم مشترک می باشد. درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در سیستم متقاضی , گروه پشتیبانی هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
9- ملاک تعهدات پشتیبانی و تعرفه های تمدید طبق آخرین تغییرات سایت اصلی کامیشا می باشد.
10- نرم افزار فروخته شده بعد از خرید مشتری به هیچ وجه قابل مرجوع کردن نیست لذا کسب اطلاعات کافی قبل از خرید بر عهده مشتری می باشد.
 
ساعات پشتیبانی همه روزه بجز ایام تعطیل صبح ها از ساعت 10 تا 13 می باشد. 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018