روش فعال سازی نرم افزارهای جدید 2014 به بعد

سلام و عرض ادب:
اطلاعیه خیلی مهم:
تولید , فروش وپشتیبانی نرم افزار های صندوق قرض الحسنه , ارسال پیامک , دبیرخانه 2014 , حسابداری 2014 تا 2018  به پایان رسیده است
و ارائه پشتیبانی برای مشتریان قبلی  تا زمان اتمام تعهد شرکت ( یکسال از تاریخ خرید همراه با هزینه ) پابرجا می باشد ولی بعد از ان قابل تمدید نخواهند بود.
درصورتکه هریک از نرم افزار های فوق را دارید از الان برای مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید تا از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کنید.
لازم به ذکر است برنامه های قبلی همچنان برای شما کار خواهد کرد و از طریق ما از کار نمی افتد ولی درهر زمان و در هر شرایط چنانچه از کار بیافتد و یا نیاز به خدمات پشتیبانی داشته باشید ارائه خدمات از سمت ما امکان پذیر نخواهد بود. 
نکته1: می توانید به نسخه های رایگان برنامه های فوق (بجز دبیرخانه) مهاجرت کنید در نظر داشته باشید که محصولات رایگان بدون هرگونه خدمات پشتیبانی می باشد. و در هر حالت و هر صورت از سمت کامیشا خدمات پشتیبانی نخواهند داشت ولی استفاده از آنها رایگان می باشد.
نکته2 : مشتریان نرم افزار دبیرخانه 2014 می توانند به نسخه 2018 ارتقا دهند.


قوانین و تعهدات پشتیبانی شرکت تغییر نموده است. ( قوانین جدید پشتیبانی ) من بعد نیاز به تمدید الزامی پشتیبانی نرم افزار های خود ندارید و همچنین نیاز به دریافت کد فعال سازی برای برنامه های خریداری شده نسخه های 2014 به بعد ندارید. برای اینکار طبق راهنما فعال ساز را دانلود و اجرا کنید.
راهنمای دانلود فعال ساز:
 1- از لینک زیر فایل فعال سازی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید
2 - و فایل ( one_update.exe ) را اجرا کنید و دکمه شروع را بزنید .
3- پس از اینکار برنامه خود را مثل همیشه اجرا کنید.

  نکته 1 : فایل دانلود شده نباید در درایو ویندوز,درایور تحت شبکه, درایو مجازی باشد حتما آنرا به درایو دیگری روی همان سیستم برده و اجرا کنید.
 نکته 2 : کاربر ویندوزی که روی آن فعال ساز را اجرا می کنید حتما حتما حتما باید Administrator باشد. در غیر اینصورت کار نخواهد کرد. 
 نکته 3 : درصورتیکه فایل را اجرا کردید ولی پیغام اتمام کار ندارد روی آیکن برنامه فعال ساز راست کلیک کرده  این گزینه را بزنید: Run as Administrator

 نکته 4 : درصورتیکه به هر دلیل فعال سازی انجام نشد روی یک سیستم دیگر قفل را وصل کرده و طبق مراحل فوق فعال ساز را روی آن سیستم اجرا کنید  

نکته مهم: در هر صورت اگر موفق به فعال سازی نشدید مراحل فوق را به دقت دنبال کنید چون راهنمایی دیگری از سمت ما نیست که خدمت شما ارائه دهیم
خواهشمند است به هیج عنوان در مورد فعال سازی درخواست ارسال ننموده و تحت هیچ شرایطی تماس نگیرید.
  
دانلود فعال ساز

قوانین جدید پشتیبانی کامیشا


نکته : درصورت بروز خطا هنگام اکسترکت کردن فایل از این لینک آپدیت جدید win rar را دانلود و نصب کنید. 
نکته : درصورت داشتن پشتیبانی، حتما نسخه آخر و آپدیت شده برنامه خود را از طریق این لینک / قسمت لیست آپدیت ها دانلود کنید.

 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018