روش  فعال سازی نرم افزارهای جدید 2014 به بعد

سلام و عرض ادب:
درصورتیکه از نرم افزار های نسخه 2014 به بعد استفاده می کنید , و قفل شما سخت افزاری یو اس بی , شبیه فلش هست. کد فعال سازی را میتوانید بصورت رایگان در انتهای همین صفحه دریافت کنید و نیازی به تمدید پشتیبانی برنامه خود ندارد برای اینکار طبق راهنمای زیر فایل فعال ساز را دانلود و اجرا کنید تا برنامه شما بصورت رایگان فعال شود.

 
مهم : با توجه به توقف فعالیت شرکت اورانوس و گروه نرم افزاری کامیشا 
 تولید , فروش و پشتیبانی نرم افزارهای ( صندوق قرض الحسنه  , ارسال پیامک ,  حسابداری , دبیرخانه  , کتابخانه , جاپ چک , چاپ بارکد , لایتنر , املاک , آموزش زبان و ... ) به پایان رسیده است.درصورتیکه هر یک از این محصولات را دارید توصیه موکد می شود هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به نرم افزار سایر شرکت ها اقدام فرمایید. بدیهی است نرم افزار های فوق از طرف کامیشا از کار نمی افتد و هر زمان و  به هر دلیل نرم افزار شما از کار بیافتد امکان ارائه خدمات پشتیبانی از سمت ما وجود ندارد. 
نکته: پشتیبانی محصولاتی که قفل سخت افزاری دارند تا یک سال از تاریخ خرید با پرداخت هزینه , قابل تمدید خواهد بود و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود.  
محصولاتی که قفل آنها نرم افزاری و شماره قفل هست , اگر تازه می خواهند فعال کنند پشتیبانی رایگان آنها تا دو ماه از تاریخ خرید قابل ارائه می باشد و بعد از آن ,پشتیبانی قابل تمدید نخواهد بود. به همه مشتریان توصیه می شود هر چه سریعتر قفل های مانده خود را از سایت دریافت کنند چون ارائه قفل ها نرم افزاری ممکن هست هر زمان متوقف شود.  
رفع مشکل محدودیت تاریخ 1400 برنامه های 2014 به بعدراهنمای دانلود فعال ساز:
1 - ابتدا قوانین جدید پشتیبانی محصول خود را در این لینک مطالعه بفرمایید

2 - از لینک زیر فایل فعال سازی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید
3 - و فایل ( one_update.exe ) را اجرا کنید و دکمه شروع را بزنید .
4- پس از اینکار برنامه خود را مثل همیشه اجرا کنید.

  نکته 1 : فایل دانلود شده نباید در درایو ویندوز,درایور تحت شبکه, درایو مجازی باشد حتما آنرا به درایو دیگری روی همان سیستم برده و اجرا کنید.
 نکته 2 : کاربر ویندوزی که روی آن فعال ساز را اجرا می کنید حتما حتما حتما باید Administrator باشد. در غیر اینصورت کار نخواهد کرد. 
 نکته 3 : درصورتیکه فایل را اجرا کردید ولی پیغام اتمام کار ندارد روی آیکن برنامه فعال ساز راست کلیک کرده  این گزینه را بزنید: Run as Administrator

 نکته 4 : درصورتیکه به هر دلیل فعال سازی انجام نشد روی یک سیستم دیگر قفل را وصل کرده و طبق مراحل فوق فعال ساز را روی آن سیستم اجرا کنید  
 نکته 5 : درصورت نیاز به خدمات پشتیبانی جهت راه اندازی فعال ساز می بایست پشتیبانی محصول خود را طبق این لینک تمدید کنید. 

  
دانلود فعال ساز

نکته : درصورت بروز خطا هنگام اکسترکت کردن فایل از این لینک آپدیت جدید win rar را دانلود و نصب کنید. 
نکته : درصورت داشتن پشتیبانی، حتما نسخه آخر و آپدیت شده برنامه خود را از طریق این لینک / قسمت لیست آپدیت ها دانلود کنید.

 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018