دموی نرم افزار ارسال پیامک رایگان کامیشا

 


دانلود نسخه رایگان 


دموی امکانات جدید و اضافه شده نسخه 2019 نرم افزار ارسال پیامک

 بهترین انتخاب برای ارسال پیام,دریافت پیام,مدیریت مخاطبان,پیام هوشمند,پیام زماندار و...

نرم افزار ارسال پیامک رایگان کامیشا که پیش رو دارید به طور قطع میتوان گفت یکی از بهترین نرم افزارهای ارسال پیامک در کشور می باشد که با امکانات منحصر به فردش شما را شگفت زده خواهد کرد.
هم اکنون تعداد زیادی از موسسات، ادارات دولتی، شخصی، مساجد و صندوق های خانوادگی در حال استفاده از نرم افزار ارسال پیام کامیشا هستند.
نرم افزار ارسال پیام رایگان کامیشا در طول چندین سال توانست بیش از چندین هزار مشتری را در سراسر کشور جذب کند.
از این نرم افزار براحتی می توان یعنوان نرم افزار مدیریت پیامک  برای مدیریت بسیار راحت و قدرتمند امور اطلاع رسانی و ارسال پیامک و اخبار و ... استفاده کرد.
و همچنین بعنوان نرم افزار آرشیو پیام های ارسال شده  و نیز به عنوان چاپ لیست مشتریان و اعضاء به همراه سایر اطلاعات می توان از آن استفاده کرد.
مهمترین ویژگی نرم افزار ارسال اس ام اس کامیشا کاربر پسند بودن به معنای واقعی و امکان  ارسال پیام به دو روش ارسال با مودم gsm و ارسال اینترنتی و همچنین استفاده از چاپ گزارشات متنوع و نمودار در نرم افزار ارسال پیامک می باشد.
برای کار با پیامک رایگان کامیشا نیاز به دانش ابتدایی کامپیوتر هستید و مابقی کارها را  نرم افزار پیامک کامیشا با قدرت هرچه تمام تر بطور اتوماتیک و خودکار برای شما انجام می دهد.
از مهمترین ویژگی های نرم افزار مسیج کامیشا به محیط بسیار روان و کاربرپسند می توان اشاره کرد که کاربر بعد از ساعت ها کار با نرم افزار رایگان اس ام اس می تواند یازدهی خود را در حد مطلوبی حفظ کند
در نرم افزار ارسال پیامک رایگان کامیشا، ارسال پیامک
توسط مودم جی اس ام ( GSM Modem ) و از طریق سیم کارت (جی اس ام مودم ساز گار با نرم افزار کامیشا)
انجام می شود.

 

 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018