دانلود کاتالوگ
  درباره مدرس آموزش ها
آموزش وی بی
آموزش سی شارپ
آموزش ای اس پی سایر آموزش ها
نظرات کاربران
 دانلود کاتالوگ درباره مدرس آموزش
توجه مهم : آموزش های بازی سازی قابل دانلود نمی باشند حتی با خرید اشتراکآموزش ساخت اتوران با MMB,آموزش MultiMedia Builder

آموزش رایگان MultiMedia Builder,آموزش رایگان ساخت اتوران,آموزش رایگان مالتی مدیا بیلدر
مي دانيد كه يكي از بهترين نرم افزارهاي ساخت CD و DVD‌ هاي مالتي مديا برنامه  MMB‌يا Multimedia Builder MP3 است. اين نرم افزار به ساخت اتوران يا منو براي سي دي نيز معروف است.

بیشتر این برنامه رو به عنوان یک برنامه برای ساخت Autorun Menu ها میشناسند، که البته درست هست و با این برنامه میشه به راحتی و با صرف زمانی اندک این Autorun ها رو برای سی دی ها ساخت.
ولی نکته ی مهم اینجاست که این برنامه صرفاً برای ساخت Autorun ها نیست و کارهایی خیلی فراتر از اینها رو میشه باهاش انجام داد.

مزیت این برنامه سادگی بیش از حد اون هست که باعث میشه کاربر پس از مدتی کار کردن با برنامه بتونه نرم افزارهای خوبی رو با این ابزار ایجاد کنه، نرم افزارهایی که شاید ساخت اونها در زبان های روز برنامه نویسی کاری دشوار و زمانبر باشه.
البته پر واضح هست که قدرتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میده به هیچ وجه قابل مقایسه با زبان های روز برنامه نویسی نیست، ولی در این برنامه تعادل خوبی بین قدرت و سادگی وجود داره که همین امر باعث شده این برنامه محبوبیت زیادی بخصوص بین کاربران ایرانی پیدا کنه.

این نرم افزار دارای زبان اسکریپت نویسی مخصوص به خودش هست که توانایی هایی رو برای ساخت نرم افزارهای چند رسانه ای در اختیار شما قرار میده، البته نکته ی حائز اهمیت این هست که توانایی های این نرم افزار محدود به دستورات و توابع موجود در برنامه نمیشه، بلکه شما میتونید با استفاده از پلاگین هایی که برای این نرم افزار ساخته شده اند کارهایی که خود برنامه در حالت عادی قادر به انجام اونها نیست رو انجام بدید.

به خاطر همین قدرت و سادگی نرم افزار مالتی مدیا بیلدر، کامیشا اومده این نرم افزار را با زبانی ساده و شیوا که مختص این هست آموزش داده و تا بحال کسانی که این آموزش را مشاهده کردن تونستن اتوران های زیبا و جالبی درست کنن.


آموزش ساخت اتوران با MMB یا MultiMedia Builder
 

آموزش ساخت اتوران با Multimedia Builder یا MMB در 8 روز:

 

   
 دانلود کاتالوگ
  درباره مدرس آموزش ها
آموزش وی بی
آموزش سی شارپ
آموزش ای اس پی سایر آموزش ها
نظرات کاربران
 دانلود کاتالوگ درباره مدرس آموزش
توجه مهم : آموزش های بازی سازی قابل دانلود نمی باشند حتی با خرید اشتراک
 
 
Kamisha Soft Group- 2006 -2018